All events are subject to change.

THS Cross Country 2020

Thursday August 27 Bronco Classic Blackfoot

Saturday September 5 Cardinal Classic Soda Springs

Friday September 11 Tiger Grizz Idaho falls

Thursday September 17 Harriman Island Park

Thursday October 1 Dani Bates Twin Falls

Thursday October 8 Bob Conley Pocatello

Wednesday October 14 Firth Firth

Varsity Football 2020

Friday 28-Aug Jackson 7:00 Home

Friday 4-Sep Marsh Valley 7:00 Marsh Valley

Friday 11-Sep West Jefferson 7:00 Home

Friday 18-Sep Salmon 7:00 Home

Friday 25-Sep American Falls 7:00 Home

Friday 2-Oct Snake River 7:00 Snake River

Friday 9-Oct Sugar Salem 7:00 Sugar

Friday 16-Oct Bye 7:00

Firday 23-Oct South Fremont 7:00 South Fremont

JV Football 2020

Friday 28-Aug Jackson 4:00 Home

Friday 4-Sep Marsh Valley 4:00 Marsh Valley

Friday 11-Sep West Jefferson 4:00 Home

Friday 18-Sep Salmon 4:00 Home

Friday 25-Sep American Falls 4:00 Home

Thursday 1-Oct Snake River 6:00 Home

Friday 8-Oct Sugar Salem 4:00 Home

Friday 18-Oct Bye 7:00

Thursday 23-Oct South Fremont 4:00 South Fremont

Freshman

Thursday 27-Aug Sugar Salem 4:00 Home

Thursday 1-Oct Snake River 4:00 Home

Friday 9-Oct Sugar Salem 4:00 Sugar

Thursday 22-Oct South Fremont 4:00 Home

Teton High School Soccer 2020

Saturday 22-Aug American Falls Girls/Boys 11:00 American Falls

Wednesday 26-Aug Snake River Girls/Boys 4:30 Home

Saturday 29-Aug Marsh Valley Girls/Boys 11:00 Home

Monday 31-Aug Snake River Girls/Boys 4:00 Snake

Wednesday 9-Sep Firth Girls 4:30 Firth

Friday 11-Sep South Fremont Girls/Boys 4:30 Home

Friday 18-Sep Sugar Salem Girls/ Boys 4:30 Home

Saturday 19-Sep American Falls Girls/Boys 11:00 Home

Wednesday 23-Sep Aberdeen Girls/Boys 4:00 Home

Friday 25-Sep Firth Girls 4:30 Home

Saturday 26-Sep Marsh Valley Girls/Boys 11:00 Marsh Valley

Wednesday 30-Sep South Fremont Girls/Boys 4:00 South Fremont

Saturday 3-Oct Aberdeen Girls/Boys 11:00 Aberdeen

Wednesday 7-Oct Sugar Salem Girls/Boys 4:00 Sugar

Teton High School Volleyball 2020

Thursday 27-Aug North Fremont C/JV/V 4:30 Home

Saturday 29-Aug South Icebreaker V 9:00 South Fremont

Saturday 29-Aug North Icebreaker JV/C 9:00 North Fremont

Tuesday 1-Sep Ririe C/JV/V 4:30 Home

Thursday 3-Sep North Fremont Tri -Butte Co 4:30 North Fremont

Tuesday 8-Sep Jackson Hole Jackson 4:30 Jackson Hole

Thursday 10-Sep Snake River Tri — Soda 4:00 Snake River

Saturday 12-Sep West J Invite Tournament TBD West J

Wednesday 23-Sep Jackson Hole C/JV/V 4:30 Home

Wednesday 30-Sep Snake River C/JV/V 4:30 Home

Wednesday 1-Oct South Fremont C/JV/V 4:30 South Fremont

Thursday 7-Oct Sugar Salem C/JV/V 4:30 Home

Tuesday 13-Oct South Fremont C/JV/V 4:30 Home

Thursday 15-Oct Sugar C/JV/V 4:30 Sugar